nlOUG SIG’s: Special Interest Groups

De Special Interest Groups (SIG’s) zijn subgroepen in nlOUG met een focus op een bepaald toepassingsgebied in relatie met Oracle technologie. Hierbij werken de leden, eindgebruikers, partners en zzp leden, in de SIG samen binnen het gekozen focus gebied om kennis en ervaringen bij elkaar te brengen, te ontwikkelen en te delen in de SIG en met de leden van nlOUG.

SIG’s organiseren bijeenkomsten om met elkaar over hun gemeenschappelijke ‘Interest’ te praten. Daarnaast organiseren SIG’s voor nlOUG leden thema bijeenkomsten en schrijven artikelen voor nlOUG visie. Sommige SIG’s organiseren daarnaast een jaarlijks nlOUG congres. 

 

Binnen nlOUG zijn de volgende SIG’s actief (klik op de link voor meer info):  

Mocht je vragen, opmerkingen, onderwerpen of iets anders willen weten, dan kun je hieronder de contact informatie vinden: 
 

SIG

Naam

Email

Security

Richard Voorintholt

richard.voorintholt@fuselogic.nl 

CAF

Daljit Singh

daljit.singh@everbytes.nl

CAF

Peter de Vaal

peter.devaal@eproseed.com

Integration & Process

Jan van Zoggel

jan.van.zoggel@rubix.nl

Integration & Process

Robert van Molken

robert.van.molken@amis.nl

Web & Mobile

Marcel Oldenkamp

marcel.oldenkamp@gmail.com

Web & Mobile   

Niels Gorter

ngorter@gmail.com

WebCenter Suite

Rob de Gouw

adfwebcenter@gmail.com

SQL & PL/SQL

Patrick Barel

patrick@bar-solutions.com

BIWA

Daan Bakboord

dbakboord@quistor.com

EngSys

Laurens Wagemakers

laurens@leathan.nl
APEX Learco Brizzi lbrizzi@itium.nl
Public Cloud Users Ise Douwes i.douwes@nloug.nl

Aanspreekpunt OFM binnen nlOUG

Luc Bors

luc.bors@eproseed.nl

Aanspreekpunt SIG’s binnen nlOUG

Richard Olrichs

richardolrichs@gmail.com